Kontakt oss
 

Adresse

Ecliptic AS
Vårveien 51
1182 Oslo

Telefon: 23 38 20 00
E-post: post@ecliptic.no


Åpningstider

Mandag til Fredag

08:00 - 17:00

Ecliptic AS - Profesjonell vindusfilm og solskjerming

Ecliptic er en totalleverandør av løsninger for solskjerming og vindusfilm til næringsbygg, private hjem og biler. Vår spesialitet er fasader og glasstak. Montørene våre har lang erfaring fra bransjen og meget gode produktkunnskaper. Gjennom vårt forhandlernett utfører vi montasje over hele landet.

Våre vindusfilmer til bygg og private hjem leveres fra den internasjonale produsenten Solar Gard (Saint-Gobain). Med over 30 års erfaring har Solar Gard i dag et av de tyngste og mest velkjente merkevarene i bransjen. Få en virituell omvisning for å se hvordan Solar Gard vindusfilm kan forbedre ditt hjem.

Vi har markedets beste priser på montering av innvendig og utvendig solfilm til bygg!

 


Ansatte

Ansattbilde

Espen Fremgaard

Ansvarlig for bilavdelingen

Telefon: 94427000
E-post: espen@ecliptic.no

Espen har jobbet med solfilm til bil siden 2002 og er en av bransjens mest erfarne montører. Espen holder også kurs og opplæring for våre distribusjonskunder. Vår monteringshall for biler ligger i Tvetenveien 4.

Ansattbilde

Carsten Barre

Ansvarlig for byggavdelingen

Telefon: 94183835
E-post: carsten@ecliptic.no

Carsten har jobbet med vindusfilm og solskjerming i over 20 år og er en av bransjens mest erfarne montører. Carsten holder også kurs og bistår våre distribusjonskunder med produktanbefalinger og teknisk support.

Ansattbilde

Bjørn-Morten Granum

Salg og Marked

Telefon: 94480055
E-post: bmg@ecliptic.no

Bjørn-Morten har jobbet med salg i en årrekke og har lang erfaring fra selskaper innen glass, profilering og vindusfilm.

Ansattbilde

Finn Wærstad

Salg

Telefon: 90856544
E-post: finn@ecliptic.no

Finn har lang erfaring innen salg, marked og kundebehandling og har jobbet som storkundeansvarlig i flere store norske selskaper. Han har godt dokumenterte resultater, meget god faglig kompetanse og har alltid kunden i fokus.

Ansattbilde

Michal Pluciennik

Folie montør

Telefon: 96905104
E-post: michal@ecliptic.no

Michal har mange års erfaring med montering av alle typer folie. Jobber som oftest i tospann med Fredrik på forskjellige oppdrag.

Ansattbilde

Fredrik Barre

Prosjektleder/Folie montør

Telefon: 97121101
E-post: fredrik@ecliptic.no

Fredrik har holdt på med folie og vindusfilm siden han var liten gutt. Han har fått mer skjegg siden da, men driver fortsatt med alle typer folie. Han og Michal jobber som regel sammen.

Ansattbilde

Geir Barkvoll

Montør

Telefon: 95902255
E-post: geir@ecliptic.no

Geir har jobbet med folie og solskjermingsprodukter i mange år. Han jobber med alle våre produktgrupper men hovedsakelig med folie.

Ansattbilde

Marius Santha

Solskjermingsteknikker

Telefon: 91905051
E-post: marius@ecliptic.no

Marius har jobbet med solskjerming i 15 år. Jobber mye med service og vedlikehold hos mange av våre faste samarbeidspartnere.

Ansattbilde

Kristoffer Mesna

Montør

Telefon: 95735522
E-post: kristoffer@ecliptic.no

Kristoffer jobber med alle våre produktgrupper.

Ansattbilde

Reyhan Azis

Solskjermingsteknikker

Telefon: 92561240
E-post: reyhan@ecliptic.no

Reyhan har jobbet hos oss i mange år. Han jobber stort sett med solskjerming, men han er også vår spesialist på tapetsering. Han har mange års erfaring som maler og er også en meget dyktig folie montør